Турнір по CS 1.6 “Old School”

ПРАВИЛА ТУРНІРУ КС 1.6

Турнір складається з двох етапів:
-1 етап – команди грають між собою відповідно до схеми, яка показана нижче. На цьому етапі матч буде проходити на двох картах(dust2 і italia), на кожній карті зіграється 10 раундів по 2 хвилини, 5 раундів за терористів і 5 за спецназ. Отже, сумарний час кожного матчу близько 40 хвилин. За кожен матч будуть нараховуватись бали, 1 бал дається за виграш у раунді. Отже максимальна кількість балів за гру становить 20 балів, а за 1 етап 60. Дві команди які наберуть найбільшу кількість балів переходять у фінал. Якщо команди набирають однакову кількість балів то враховується співвідношення вбивств до смертей у кожній команді.

Схема гри команд
-2 етап(фінал) – Фінал буде проходити на 3 картах з 5 запропонованих(1,2,3…),на кожній карті відбудеться 15 раундів по 2 хвилини, 7 раундів за терористів і 8 за спецназ. Капітани команд кидають монетку, капітан який виграв вибирає першу фінальну карту. Другу фінальну карту вибирає інший капітан. Потім знову кидають монетку і капітан який виграв відправляє одну з залишившихся карт у бан(тобто видаляє її з фіналу), а інший капітан, відповідно, видаляє ще одну, в результаті залишається одна карта яка і буде третьою фінальною картою. Виграє команда яка виграє 2 з 3 карт. Перед початком кожної карти капітани вирішують за яку сторони вони будуть грати спочатку підкидуючи монетку.

Карти
de_Dust2
de_Inferno
de_Nuke